Skip Navigation Links English  

Erasmus

Erasmus+ Koordinatörü (Erasmus Staj Koordinatörü)

 

 Araş.Gör.Dr. Burcu ŞİMŞEK UYGUN (bsimsek1@eskisehir.edu.tr)

 

Erasmus programı hakkında detaylı bilgi almak için Uluslararası İlişkiler Birimi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. (https://uib.eskisehir.edu.tr/

 

İkili Anlaşmalar

2020-2021 Akademik Yılı kapsamında bölümümüz öğrencileri için yapılan kurumlararası anlaşmalar aşağıda verilmiştir.

   

  • Anhalt University of Applied Sciences ( Hochschule Anhalt ) - ALMANYA
  • Hochschule RheinMain University of Applied Sciences - ALMANYA
  • Kaunas Forestry and Environmental Engineering University of Applied Sciences - LİTVANYA
  • Liepaja University (Liepajas Universitate) - LETONYA
  • HZ University of Applied Sciences (Hogeschool Zeeland) - HOLLANDA
  • Bialystok University of Technology (Politechnika Bialostocka) - POLONYA
  • Kielce University of Technology - POLONYA
  • Opole University of Technology - POLONYA
  • University Dunarea de Jos of Galati ( Universitatea 'Dunarea De Jos' Din Galati ) - ROMANYA
 

 

Erasmus Öğrenci Değişimi Programından Yararlanan Öğrencilerin Listesi Aşağıdaki Tabloda Yer Almaktadır.

 

Adı - Soyadı Gittiği Ülke Gittiği Üniversite Dönem
Esin Huriye Buğdaycı Letonya Liepaja Unıversıty 2019-2020 Bahar Dönemi
Ezgi Çevre Hollanda Hz Unıversıty Of Applıed Scıences 2019-2020 Bahar Dönemi
Zeynep Kuzucanlı Romanya Unıversıty Dunarea De Jos Of Galatı 2019-2020 Bahar Dönemi
Begüm Bilici Almanya Rheınmaın Unıversıty Of Applıed Scıences 2019-2020 Güz Dönemi
Pelin Kesim Almanya Rheınmaın Unıversıty Of Applıed Scıences 2019-2020 Güz Dönemi
Elifnaz Özbudak Polonya  Kıelce Unıversıty Of Technology 2019-2020 Güz Dönemi
Yeşim Çakıcı Polonya  Kıelce Unıversıty Of Technology 2019-2020 Güz Dönemi
Esra Evin Polonya  Kıelce Unıversıty Of Technology 2019-2020 Güz Dönemi
Özge Soran Polonya  Kıelce Unıversıty Of Technology 2019-2020 Güz Dönemi
Melisa Karataş Polonya  Opole University Of Technology 2019-2020 Güz Dönemi
Beyza Canbulat Polonya Bıalystok Unıversıty Of Technology 2018-2019 Bahar Dönemi
Burcu Karakuş Polonya  Bıalystok Unıversıty Of Technology 2018-2019 Bahar Dönemi
Beyza Canbulat Polonya  Bıalystok Unıversıty Of Technology 2018-2019 Güz Dönemi
Burcu Karakuş Polonya  Bıalystok Unıversıty Of Technology 2018-2019 Güz Dönemi
Gizem Ersoy Polonya  Bıalystok Unıversıty Of Technology 2018-2019 Güz Dönemi
Derya Deniz Çek Cumhuriyeti Jan Evangelısta Purkyne Unıversıty 2018-2019 Güz Dönemi
Kardelen Aldoğan Çek Cumhuriyeti Jan Evangelısta Purkyne Unıversıty 2018-2019 Güz Dönemi
Elif Begüm Bücür Polonya  Kıelce Unıversıty Of Technology 2018-2019 Güz Dönemi
Esin Huriye Buğdaycı Polonya  Kıelce Unıversıty Of Technology 2018-2019 Güz Dönemi
Esra Evin Polonya  Kıelce Unıversıty Of Technology 2018-2019 Güz Dönemi
İlayda Turan Polonya  Kıelce Unıversıty Of Technology 2018-2019 Güz Dönemi
Gökalp Cimin Litvanya Kaunas Forestry And Environmental Engineering University Of Applied Science 2018-2019 Güz Dönemi
Simay Sümeyye Karabey Litvanya Kaunas Forestry And Environmental Engineering University Of Applied Science 2018-2019 Güz Dönemi
Havva Ece Ergin Polonya  Opole University Of Technology 2018-2019 Güz Dönemi
Ali Kerem Daştan Polonya  Bıalystok Unıversıty Of Technology 2017-2018 Güz Dönemi
Atakan Gökmenoğlu Polonya  Bıalystok Unıversıty Of Technology 2017-2018 Güz Dönemi
Bircan Kömürcü Polonya  Bıalystok Unıversıty Of Technology 2017-2018 Güz Dönemi
Kadir Şekercioğlu Polonya  Bıalystok Unıversıty Of Technology 2017-2018 Güz Dönemi
Kübra Öztürk Çek Cumhuriyeti Jan Evangelista Purkyne University 2017-2018 Güz Dönemi
Mualla Elif Engin Polonya  Politechnika Opolska (Opole University Of Technology) 2017-2018 Güz Dönemi
Sevda Eryılmaz Çek Cumhuriyeti Jan Evangelista Purkyne University 2017-2018 Güz Dönemi
Tuğçe Gedik Çek Cumhuriyeti Jan Evangelista Purkyne University 2016-2017 Güz Dönemi 
Ümit Sarıdoğan Çek Cumhuriyeti Jan Evangelista Purkyne University 2016-2017 Güz Dönemi 
Beyda Önver Polonya  Bıalystok Unıversıty Of Technology 2016-2017 Güz Dönemi
Cihat Umut İspanya Unıversıdad Del Paıs Vasco 2016-2017 Güz Dönemi
Keziban Peken Polonya  Bıalystok Unıversıty Of Technology 2016-2017 Güz Dönemi
Nazlıcan Özyazıcı Polonya  Bıalystok Unıversıty Of Technology 2016-2017 Güz Dönemi
Öykü Çağ Hasköylü Polonya  Bıalystok Unıversıty Of Technology 2016-2017 Güz Dönemi
Sıla Bedir Polonya  Politechnika Opolska (Opole University Of Technology) 2016-2017 Bahar Dönemi
Kemal Kırdı Çek Cumhuriyeti Jan Evangelista Purkyne University 2015-2016 Güz Ve Bahar Dönemi
Merve Uysal Polonya  Politechnika Opolska (Opole University Of Technology) 2015-2016 Güz Ve Bahar Döenmi
İpek Demiray Polonya  Bıalystok Unıversıty Of Technology 2015-2016 Güz Dönemi
Mustafa Kaan Çakan Polonya  Bıalystok Unıversıty Of Technology 2015-2016 Güz Dönemi
Aydın Alper İrvan Polonya  Bıalystok Unıversıty Of Technology 2015-2016 Bahar Dönemi
Esra Arat  Litvanya Kaunas Forestry And Environmental Engineering University Of Applied Science 2015-2016 Bahar Dönemi
Seda Kardelen Atakan Çek Cumhuriyeti Jan Evangelista Purkyne University 2015-2016 Bahar Dönemi
M.Sait Ertekin Polonya  Bıalystok Unıversıty Of Technology 2014-2015 Güz Dönemi
Towfık H.Barreh Almanya Hochschule Rheınmaın 2014-2015 Güz Dönemi
Burcu Kağnıcıoğlu  Litvanya Kaunas Forestry And Environmental Engineering University Of Applied Science 2014-2015 Bahar Dönemi
Ece Yılmazbilek  Litvanya Kaunas Forestry And Environmental Engineering University Of Applied Science 2014-2015 Bahar Dönemi
Gülçin Ayhan Polonya  Bıalystok Unıversıty Of Technology 2014-2015 Bahar Dönemi
Hope Nwenbu Echawah  Hollanda Zeeland University Of Proffesional Education 2014-2015 Bahar Dönemi
Kader Benli İspanya Unıversıdad Del Paıs Vasco 2014-2015 Bahar Dönemi
Pınar Sonkurt Çek Cumhuriyeti Institute Of Chemical Technology 2012-2013  Güz Dönemi
Azize Karaca İtalya Politecnico Di Milano 2012-2013  Güz Dönemi
Oğuz Beygo Polonya Bialystok University Of Technology 2012-2013  Güz Dönemi
Gizem Açıkgöz Almanya Hochschule Rheinmain 2012-2013  Bahar Dönemi
Aylin Aşkım Çetin Polonya Opole University Of Technology 2012-2013  Bahar Dönemi
Gamze Karaca Almanya Hochschule Rheinmain 2011-2012  Bahar Dönemi
Özge Özen Almanya Hochschule Rheinmain 2011-2012  Bahar Dönemi
Ceren Yıldırım İtalya Politecnico Di Milano 2011-2012  Bahar Dönemi
Seval Yılmaz Çek Cumhuriyeti Institute Of Chemical Technology 2010-2011  Güz Dönemi
Emre Can Çek Cumhuriyeti Institute Of Chemical Technology 2010-2011  Güz Dönemi
Aysen Çankaya Almanya Hochschule Rheinmain 2010-2011  Bahar Dönemi
Candan Köse Çek Cumhuriyeti Institute Of Chemical Technology 2010-2011  Bahar Dönemi
Erman Dolmacı Hollanda Hogeschool Zeeland 2009-2010  Güz Dönemi
Çağrı Ertem İtalya Politecnico Di Milano 2009-2010  Güz Dönemi
Onur Kapmaz Çek Cumhuriyeti Institute Of Chemical Technology 2009-2010  Bahar Dönemi
Erdoğan Erdoğan Çek Cumhuriyeti Institute Of Chemical Technology 2009-2010  Bahar Dönemi
Aslıhan Derdiyok Çek Cumhuriyeti Institute Of Chemical Technology, Prague 2008-2009  Güz Dönemi
Meltem Kaya Çek Cumhuriyeti Institute Of Chemical Technology, Prague 2008-2009  Bahar Dönemi
Egemen Yamankurt Çek Cumhuriyeti Institute Of Chemical Technology, Prague 2007-2008  Güz Dönemi
Serkan Gölbaşı Çek Cumhuriyeti Institute Of Chemical Technology, Prague 2007-2008  Bahar Dönemi
Mustafa Çağrı Şahin İspanya Universidad Del Pais Vasco 2007-2008  Bahar Dönemi
Ayla Gün Almanya Fachhochschule Wiesbaden 2006-2007  Güz Dönemi
Seda Mutlu Çek Cumhuriyeti Institute Of Chemical Technology, Prague 2006-2007  Bahar Dönemi
Özge Tümöz Almanya Anhalt University 2004-2005   Güz Dönemi
Ebru Önder Çek Cumhuriyeti Institute Of Chemical Technology, Prag 2004-2005   Bahar Dönemi

 

 

Ana Sayfa | Bölüm | Lisans | Yüksek Lisans | Doktora | Araştırma | Sürekli İyileşme

© 2010 CENG. Tüm hakları saklıdır.

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!